İnşaat Makinesi Kiralama

İnşaat makinesi kiralama İnşaat ekipmanları kiralamak, inşaat sektöründe büyüyen popüler bir trenddir. Ancak kiralamalar yalnızca şu ana kadar gidebilir - bazen satın almak daha mantıklıdır. Ritchie Bros'a göre, göz önünde bulundurmanız gereken beş faktör: mevcut finansal durumunuz, kiralamaya karşı sahip olma maliyeti, proje süresi veya iş sıklığı, ekipman kullanılabilirliği, filo yönetimi ve envanter kontrolü.

Ağır inşaat ekipmanları satışı

İnşaat makinesi kiralama Ağır inşaat ekipmanı satın almak, birçok inşaat işyeri sahibi için kolay bir satın alma değildir. Satın alma, yüksek beş ve altı rakamlarda bile büyük ölçüde pahalı olabilir - ve eğer sahipler daha önce ekipmanla çalışmadıysa bir risk olabilir.

Ağır inşaat ekipmanı satın alma tehlikelerinden kaçınmak için, yeni ve kullanılmış seçenekler için uygun fiyatlı fırsatlar sunan yedi web sitesinin bir listesini hazırladık.

1. İnşaat Ekipmanı Kılavuzu
logo_red

İnşaat makinesi kiralamaİnşaat ihaleleri arıyorsanız, İnşaat Ekipmanı Kılavuzundan başka bir yere bakmayın. Doğrudan sitede teklif veremeseniz de, İnşaat Ekipmanı Kılavuzu inşaat ekipmanı ihalelerini bir takvim sayfası görünümünde toplar. Potansiyel ağır ekipman alıcıları daha sonra ürüne doğrudan teklif verebilecekleri ürünleri doğrudan görebilirler.

Fiziksel açık artırmaya yakın olmayanlar için, İnşaat Ekipmanı Kılavuzunun, çevrimiçi teklif vermeyi de teklif ettiği sitelerin birçoğu.

2. Ebay
640-EBay_logo

Ebay, şaşırtıcı derecede iyi bir inşaat ekipmanı seçenekleri sunar. Siteyle ilgili en iyi bölüm, inşaat firmanızın ihtiyaçlarına uygun tam ekipman seçeneklerini aramanın hızlı olmasıdır.

Ebay'ın geri kalanından farklı olarak, ağır ekipman bölümü daha az teklif seçeneğine ve çok daha fazla “Şimdi Satın Al” satışına sahip. Bu iki ucu keskin bir kılıçtır; Bu satışların birçoğu, ağır inşaat ekipmanlarını makul bir fiyatla teklif ederken, alıcılar, EBay'ın en iyi uygulamalarını ve makul bir maliyetle tam olarak istedikleri ürünü aldıklarından emin olmak için gereken özeni gösterme konusunda ihtiyatlı olmalıdırlar.

3. ekipman tüccar


Ekipman Trader, yeni ve kullanılmış kategorilerde 99.000'in üzerinde ekipman sunmaktadır. Hafriyat ve endüstriyel ekipman konusunda uzmanlaşan bu, özellikle ticari firmalar için büyük bir kaynaktır.

Eski ekipmanlardan kurtulmak ya da bir satıcıysanız, Equipment Trader'ın bir giriş oluşturmak için kullanımı oldukça kolaydır. Sahipler, ekipmanlarını kendi satıcı portalı üzerinden listeleyebilirler - ancak kullanıcı uyarılır, bazen Ekipman Takipçisi her listeyi doğruladığı için 72 saatlik bir bekleme süresi vardır.

4. IronPlanet
isimsiz (1)

Tamamen çevrimiçi olarak ve çağrı merkezi yerine getirilmesiyle IronPlanet, “İnşaat Ekipmanı Netflix” olarak dalga yapıyor.

İşlem şu şekilde çalışır: satıcı satmak istediği ekipmanı kullanır, ardından IronPlanet ekipmanı inceler ve sitelerinde listeler. IronPlanet pazarlama ile ilgilenir ve sonunda varlık satılır. IronPlanet, çoğu ürünün dört ila altı hafta gibi kısa bir sürede satılmasını sağlıyor. IronPlanet'in kullanımı kolaydır, güzel bir siteye sahiptir ve hızlı bir şekilde kaliteli müşteri hizmetlerine işaret eden birçok gözden geçirme vardır.

5. Makine Tüccarı
machtrader_352150316_std

Satıcılar, potansiyel alıcılar ve potansiyel kiracılar için ücretsiz girişler sunan Machinery Trader, süreçte çok fazla harcamadan ağır iş ekipmanı satın almak isteyen herkes için harika bir kaynaktır. Machinery Trader ayrıca parça, parça ve ek parçalarını daha maceracı bir inşaat firması sahibi için sökülmüş makinelerle birlikte indirimli bir oranda sunar.

Ne yazık ki, Makine Trader'ın son kullanıcı için kullanımı biraz zor olabilir. Aramanızı posta koduyla daraltmanın bir yolu yoktur ve temel arama işlevi istenecek çok şey bırakır (örneğin, yalnızca web sitesinin “Parçalar” bölümünde ürün numarasına göre arama yapabilirsiniz).

6. Mascus
Mascus-Logo

İnşaat Makinesi kiralama Mascus inşaat bölümü, yükleyicilerden kompresörlere ve motorlardan lastiğe kadar tüm ilgili ekipmanla doludur. Bu site, açık artırmalar ve ekipman özelliklerini karşılaştırma olanağı ile birlikte yeni ve kullanılmış ekipman satışları sunmaktadır. Sitenin gezinmek için de oldukça kolaydır - ekipman, “yol yapım ekipmanları”, “tarım ekipmanları” ve “asfalt ekipmanı” gibi ilgili kategorilere düzgün bir şekilde ayrılır.

7. Ritchie Bros Açık Artırmaları
Ritchie-bros-müzayedeciler-logo

İnşaat makinesi kiralama British Columbia’ya dayanan Ritchie Bros, dünyanın en büyük sanayi ihalescisi. Her bir ürünün en yüksek teklifi veren kişiye satılmasını engelleyen teklifsiz teklifler sunuyorlar, bu yüzden ucuz bir ağır inşaat ekipmanı parçasını çekme potansiyeli oldukça yüksektir.
İnşaat makinesi İlk olarak yere göre daraltmak için arama işlevlerini kullanın. Açık artırma takvimi iki kategoriye ayrılabilir: Endüstriyel Açık Artırmalar ve Tarımsal Açık Artırmalar. Oradan, potansiyel alıcılar bölge, endüstri, ekipman tipi, marka, açık arttırma yeri, yıl, seri numarası ve daha fazlası tarafından daha da daraltılabilir, bu da sondajı kolaylaştıracak ve çok özel bir öğe bulacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *